HAKKIMIZDA

Emniyet
Emniyet iyi bir işletme prensibidir. Yaptığımız her şey çalışanlarımızın ve çevremizdeki toplumların emniyetine dayanır. Güvenli çevre yönetimi bizim için önemlidir. Bizler dünyaya enerjiyi güvenli bir şekilde temin etmeyi taahhüt ediyoruz.

Saygı
Faaliyet gösterdiğimiz dünyaya saygı duyarız. Bu saygı yasalara ve düzenlemelere uymakla başlar. Kendimizi en yüksek etik standartlarına tabi tutarız ve başkalarının güvenini kazanacak şekilde davranırız. Sahip olduğumuz ilişkilere bağlıyız, birbirimize ve iş yaptığımız herkese saygı duyarız. Çeşitliliğe ve çalışanlarımızın düşüncelerine değer veririz. Büyük ve küçük her türlü kararımızın çevremizdekiler üzerindeki sonuçlarını düşünürüz.

Mükemmellik
Biz tehlikeli bir iş yapıyoruz ve faaliyetlerimizin sistematik ve disiplinli bir şekilde yönetilmesi ile mükemmelliğe ulaşmayı taahhüt ediyoruz. Şirketimiz için belirlediğimiz kural ve standartlara uyar ve bunları destekleriz. Kaliteli sonuçlar elde etmeye kararlı, bilgiye ve gelişime açığız. Bir şey yanlışsa onu düzeltiriz.

Cesaret
Bizler kolay bir iş yapmıyoruz. En iyi sonuçları elde etmek genellikle zorluklarla yüzleşmeyi, düşüncelerimizi söylemeyi ve inandığımız şeyleri desteklemeyi gerektirir. Biz her zaman doğru olanı yapmaya çabalıyoruz. Yeni düşünce yolları keşfediyoruz ve yardım istemekten korkmuyoruz. Kendimize karşı dürüstüz ve etkin bir şekilde başkalarından geri bildirim alıyoruz. Dünya’mızın kısa vadeli önceliklerine rağmen torunlarımıza kalıcı bir miras bırakmayı hedefliyoruz.

Tek Ekip
Birey olarak gücümüz ne olursa olsun, birlikte daha fazlasını başaracağız. Ekibimizi kişisel başarımızın önünde tutarız ve kendimizi onun becerilerini artırmaya adarız. Yükümlülüklerimizi yerine getirme konusunda birbirimize güveniriz.