Bp Akaryakıtları

Bp, otomotiv teknolojisi ve pazardaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Dünyanın çeşitli merkezlerinde bulunan araştırma ve geliştirme laboratuvarlarında yakıt standartlarını yükseltmek ve çeşitliliğini artırmak üzere pek çok çalışma yapmaktadır. Biz, her zaman kaliteli ürünler üretmeyi ve müşterilerimizin bu ürünleri güvenle kullanmasını hedefleriz. Memnuniyetinizi en üst düzeye taşımak için ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmek ve ürün çeşitliliğini artırmak için çalışırız. Bu hedefle geliştirilen bp yakıtları, özel temizleme gücü ile motorunuzun önemli parçalarını temiz tutar ve yeni tortu oluşmasını önler. Bu da motordaki performans kayıplarını önleyerek motorunuzun verimli çalışmasını sağlar.

Yakıt dışında istasyonlardaki ürün ve hizmetlerimizi de ihtiyaçlarınıza göre geliştiririz. bp istasyonlarımız içinde yer alan bp Shop’lar; geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü, hızlı, temiz ve kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatları, hızlı servisi ve otopark kolaylıkları ile 7/24 hizmet vermektedir.

ACTIVE technology formüllü akaryakıtlar
ACTIVE technology içeren tüm bp yakıtlarıyla hayata kesintisiz devam!

ACTIVE technology formüllü dizel yakıtlar
Kir, motorunuzda saklanan gizli bir düşman olabilir. Yakıt enjektörleri ve emme subapları gibi motorunuzun önemli parçalarında zaman içinde kir oluşup birikebilir. Motorunuzdaki kir yakıt tüketiminin artmasına, düzensiz çalışmaya, motor performansının azalmasına, motor parçalarının tamire ihtiyaç duymasına neden olabilir. 

Bp normal dizel ve bp Ultimate Diesel versiyonları bulunan yeni ACTIVE technology formüllü bp dizel yakıtları, dizel motorlarda kirle savaşan yeni nesil akaryakıtlarımızdır. Bu yakıtlar, motorunuzda kiri ortadan kaldırır ve kirin tekrar oluşmasını engeller. Üstelik bp Ultimate Diesel, ilk depodan itibaren etkisini göstermeye başlar.

ACTIVE technology formüllü tüm yeni bp dizel yakıtları, hayatınıza kesintisiz devam etmenize yardımcı olması için özel olarak tasarlanmıştır; sürekli kullanımda, motorunuzun düzenli çalışmasına ve hesapta olmayan araç bakım ve arıza riskinin azalmasına yardımcı olur.

ACTIVE technology formüllü benzin yakıtları
Kir, motorunuzda saklanan gizli bir düşman olabilir. Yakıt enjektörleri ve emme subapları gibi motorunuzun önemli parçalarında zaman içinde kir oluşup birikebilir. Motorunuzdaki kir yakıt tüketiminin artmasına, düzensiz çalışmaya, motor performansının azalmasına, motor parçalarının tamire ihtiyaç duymasına neden olabilir. 

Bp Kurşunsuz ve bp Ultimate Kurşunsuz versiyonları bulunan ACTIVE technology formüllü yeni bp benzin yakıtları, benzinli motorlarda kirle savaşan yeni nesil akaryakıtlardır. Bu yakıtlar, motorunuzda kiri ortadan kaldırır ve kirin tekrar oluşmasını engeller. Üstelik bp Ultimate Kurşunsuz, ilk depodan itibaren etkisini göstermeye başlar.

 ACTIVE technology formüllü tüm yeni bp benzin yakıtları, hayatınıza kesintisiz devam etmenize yardımcı olması için özel olarak tasarlanmıştır; sürekli kullanımda, motorunuzun düzenli çalışmasına ve hesapta olmayan araç bakım ve arıza riskinin azalmasına yardımcı olur.

bp Otogaz
Neden bp Otogaz?
Güvendiğiniz bp kalitesi EN 589 standardına sahip olan bp Otogaz, bp’nin kalite güvence kontrol programı ile düzenli denetlenerek her bp istasyonundan aynı kaliteyi sunar. Periyodik kontrolleri yapılan otogaz pompalarından her zaman paranızın tam karşılığını alırsınız.

 .Yüksek güvenlik standartları
bp Otogaz istasyonları yüksek güvenlik standartları ile donatılarak, size bp Otogaz’ı en güvenli şekilde sunar.

 .bp global yakıt uzmanlığı
bp’nin global yakıt teknolojileri uzmanlığı ile bp Otogaz, dünya standartlarında güvenilir bir yakıttır.

 .Yüksek hizmet standartları
bp Otogaz, özel eğitim programına alınmış bp pompacıları tarafından her zaman yüksek hizmet standardı ile sunulur.